| نام | واشر DIN6916/واشر تخت |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M36 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN6916 |
| نام | واشر SAE / واشر تخت |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4 اینچ - 3 اینچ |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | SAE |
| نام | واشر SAE Plain/Dacromet |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4 اینچ - 3 اینچ |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | SAE |
| نام | واشر F436M/واشر تخت |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M100 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | F436M |
| نام | واشر DIN9021/واشر تخت |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M6-M100 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN9021 |
| نام | واشر SAE / واشر تخت |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4" - 3" |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | SAE |
| نام | واشر DIN125A/واشر تخت |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M3-M100 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN125A |
| نام | واشر DIN125A/واشر تخت |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M3-M100 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN125A |
| نام | واشر DIN125A/واشر تخت |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M3-M100 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN125A |
| نام | واشر SAE Plain/Dacromet |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4 اینچ - 3 اینچ |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | SAE |