| نام | DIN6916 ماشین لباسشویی / ماشین لباسشویی کشش بالا |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M36 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN6916 |
| نام | DIN6916 ماشین لباسشویی / ماشین لباسشویی سنگین |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M36 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN 6916 |
| نام | EN14399-6 واشر/واشر سنگین |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M36 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | EN14399-6 |
| نام | واشر USS/Heavy Washer |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4" - 3" |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | USS |
| نام | ماشین لباسشویی SAE |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4" - 3" |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | SAE |
| نام | واشر USS/ واشر با کشش بالا |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4" - 3" |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | USS |
| نام | DIN6916 ماشین لباسشویی / ماشین لباسشویی روی زینک |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M36 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN6916 |
| نام | EN14399-6 ماشین لباسشویی/ ماشین لباسشویی روی زینک |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M36 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | EN14399-6 |
| نام | EN14399-6 ماشین لباسشویی / ماشین لباسشویی ساده |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M36 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | EN14399-6 |
| نام | DIN9021 ماشین لباسشویی روی زینک |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M6-M100 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN9021 |