| نام | واشر F436/واشر استیل ساختاری |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4" - 4" |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | F436 |
| نام | DIN6916 ماشین لباسشویی فولادی سخت |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M36 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN6916 |
| نام | DIN6916 ماشین لباسشویی فولادی سخت |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M36 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN6916 |
| نام | واشر DIN6340/ واشر فولادی سخت شده |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M6-M30 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN6340 |
| نام | واشر DIN9021 / واشر فولادی سخت شده |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M6-M100 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN9021 |
| نام | واشر USS / واشر فولادی سخت شده |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4 "- 3" |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | USS |
| نام | واشر USS / واشر فولادی سخت شده |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4 "- 3" |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | USS |
| نام | واشر USS / واشر فولادی سخت شده |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4 اینچ - 3 اینچ |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | USS |
| نام | واشر SAE / واشر فولادی سخت شده |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4" - 3" |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | SAE |
| نام | واشر DIN9021/واشر استیل ساختاری |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M6-M100 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN9021 |