| نام | DIN6340 ماشین لباسشویی / ماشین لباسشویی فولادی ساختاری |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M6-M30 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN6340 |
| نام | ماشین لباسشویی SAE / ماشین لباسشویی فولادی ساختاری |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4" - 3" |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | SAE |
| نام | واشر F436/واشر استیل ساختاری |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4 اینچ - 4 اینچ |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | F436 |
| نام | واشر DIN125A/واشر فولادی سخت شده |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M3-M100 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN125A |
| نام | ماشین لباسشویی SAE / ماشین لباسشویی کشش بالا |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4" - 3" |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | SAE |
| نام | EN14399-6 واشر/واشر غیر استاندارد |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M36 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | EN14399-6 |
| نام | EN14399-6 واشر/واشر سنگین |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M36 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | EN14399-6 |
| نام | EN14399-6 ماشین لباسشویی / ماشین لباسشویی ساده |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M12-M36 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | EN14399-6 |
| نام | ماشین لباسشویی SAE |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | 1/4" - 3" |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | SAE |
| نام | واشر داکرومت سنگین |
|---|---|
| مواد | S45C/40CR |
| اندازه | M6-M100 |
| تمومش کن | ساده/سیاه/ZINC/HDG/Dacromet |
| استاندارد | DIN9021 |